قابل توجه اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز

    با توجه به شرایط پیش آمده و تشکیل اضطراری جلسه شورای مدرسه مورخ (دوشنبه 98/12/5 ) تصمیمات اتخاذ شده به شرح زیر به اطلاع شما عزیزان می رسد.  

    1-برنامه مطالعاتی و تکالیف پیش بینی شده توسط دبیران، از طریق سامانه آموزشی کلاسه تا پایان هفته (درصورت ادامه تعطیلات) ارسال خواهد شد و پس از زمان اعلام شده، پاسخ ها نیز برای کنترل صحت انجام تکالیف بارگذاری می شود و دانش آموزان موظفند گزارش انجام فعالیت های آموزشی و پاسخ تکالیف را از طریق سامانه آموزشی برای مسولین آموزش ارسال نمایند.                              

     2-در صورت ادامه تعطیلات، آموزش از راه دور از طریق سامانه کلاسه و سایر امکانات فضای مجازی در تمامی دروس برگزار خواهد گردید که نحوه برگزاری آن در دروس مختلف متفاوت است. (جزییات این طرح متعاقبا اعلام خواهد شد)      

    3-لطفا مرتبا و هرروزه کانال های مدرسه و صفحه اینستاگرام و سایت و سامانه آموزشی کلاسه برای مطلع شدن از اخبار و تصمیمات روز، باز بینی شود.    

    4-جهت اطلاع رسانی تصمیمات شورای مدرسه مسؤلین آموزش امروز دوشنبه (98/12/5) با تمامی خانواده ها تماس تلفنی خواهند داشت.                                                                                                                                                                                                                                                         

  5-کارنامه داخلی شماره 3 (نیمه اسفندماه ) در همان تاریخ و بر اساس نتایج کسب شده تا قبل از تعطیلات در سامانه کلاسه بارگذاری خواهد شد و در صورت برگزاری کلاس ها آزمون های لغو شده به دلیل تعطیلات برگزار می شود.      

 6-جهت خود ارزیابی آزمون های برگزارشده طبق برنامه از طریق سامانه کلاسه قابل دریافت خواهد بود و دانش آموزان موظف به انجام و ارسال آن به صورت آفلاین و یا آنلاین خواهند بود.                                                                                                

7-با توجه به احتمال عدم تکرار بسیاری از این موضوعات در کلاس تقاضا داریم اولیاء گرانقدر بر استفاده صحیح فرزندشان از محتواهای درسی و حسن انجام تکالیف نظارت کامل داشته باشند.                                                                                            

8-در صورت نیاز به تماس با مسولین آموزش میتوانید از طریق سامانه کلاسه پیام خود را ارسال فرمایید تا در اسرع وقت همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.